تبلیغات
وبلاگ شهروز قاسمی
صفحه نخست | تماس با مدیران | ارتباط با ما| RSS 2.0 طراح قالب
خوش امدید به وبلاگ شهروز قاسمی
p30temp...Professional Template Designer

دانلود بازی Prototype 2 نمونه ی اولیه
موضوع: بازی | تاریخ ارسال: دوشنبه 2 مرداد 1391
 دانلود بازی Prototype 2 نمونه ی اولیه

|دانلود در قسمت هایی با حجم یک گیگ به همراه لینک های کمکی از سرور  RapidShare|


نام بازی: Prototype 2
پلتفورم : pc
ژانر: Action / 3D / 3rd Person
نوع  فایل : دی وی دی کامل
زبان: English
فرمت ایمیج: ISO
ناشر: Activision 
مد بازی : Single Player.Multi Player
حمایت توسط : Radical Entertainment
درجه بندی سنی : +18
قابلیت آنلاین:دارد

به عنوان بازی ای که تمام  شخصیت های  آلوده و منفی آن جدید هستند، بازیکنان ایجاد یک راه باریک خونی در یکی از بیابان های  شهر نیویورک را توسط گروهبان جیمز هلر تجربه خواهند کرد. عملیات مجهز به قدرت بی نظیر و جدید shape shifting است. بازیکنان به تدریج انبارهای وسیعی از مهمات جنگی و سلاح های کشنده بیولوژیکی جدید می سازند. که در  عنوان توانایی آنها در شکار، کشتن و از پا در آوردن استفاده می شود تا رسیدن به هدف نهایی یعنی کشتن... اَلِکس ... مِرسِر ..است !
متوجه موضوعی میشوید و آن این است که احساس میکنید تریلرهای تبلیغاتی که تاکنون دیده اید کمی دور از واقعیت بودند.همان طور که از تریلرها نیز میشد فهمید داستان درباره سربازی است که به خانواده خود گفته بود که به دولت اعتماد کنند اما به قیمت جان آنها تمام شد.قهرمان داستان یا به عبارتی نقش اول بازی، گروهبان جیمز هِلِر با این انگیزه و با استفاده از توانایی هایی که از الکس مرسر گرفته، در صدد انتقام از کسانی است که مسئول این اتفاق هستند.اما به محض شروع بازی این حس انتقام و همچنین ارتباط عاطفی با شخصیت داستان به سرعت از بین میرود.هِلِر به شخصیتی خشن تبدیل شده و درکل، Prototype 2 به یک بازی لذت بخش اما قابل پیش بینی تبدیل میشود. اگر Prototype قبلی رو تمام کرده باشید، با این بازی جدید نیز مشکلی از نظر آشنایی به ویژگیهای آن و کنترل نخواهید داشت.داستان بازی نیز حدود 14 ماه پس از اتفاقات بازی اول رخ میدهد و نیویورک باز هم گرفتار یک ویروس مرگبار دیگر شده که الکس مِرسِر، شخصیت اصلی بازی اول باعث آن شده.هلر معتقد است که الکس بااعث مرگ خانواده او شده و در 14 ساعت گیم پلی بازی (اگر همه مأموریت های جانبی را نیز انجام بدید) شما در صدد انتقام هستید.داستان بازی از این فراتر نمیرود.شما با اشخاصی مبهم در طول داستان آشنا میشوید و آنها نیز به شما مأموریت هایی میدهند که بیشتر اوقات کشتن و درو کردن سربازان و غول های عجیب غریب بازی است.گیم پلی بازی زیباست اما خسته کننده میشود. دست های هلر در Prototype 2 به 5 اسلحه تبدیل میشوند که میتوانید از 2 تای آنها به قول خودمانی دم دستی استفاده کنید.قدرت های هلر، که توسط الکس مرسر به او داده میشوند، به او این قدرت های مخرب و توانایی ها را میدهند که همانند بازی قبل از ساختمان های بلند با یک پرش بپرد یا با رفتن به جسم افراد، خاطرات آنها را گرفته و خود را به شکل آنها تبدیل کند.او همچنین میتواند که مردم را به بمب های بیولوژیکی تبدیل کند.قابلیت هایی مثل پریدن در هوا، نشان کردن یک دشمن و کشتن او با یک حمله از پشت و ناگهانی، گشت و گذار مخفیانه در یک پایگاه نظامی و با ظاهر تغییر شکل داده به یک سرباز، دزدیدن هلی کوپتر و ... از نقاط قوت گیم پلی و سرگرم کننده هستند.Prototype 2 باعث میشود که احساس کنید یک آدم خشن هستید.با انجام مأموریت ها میتوانید خود را level-up کنید و میتوانید سریعتر بدوید، بیشتر پرواز کنید یا ضد گلوله شوید.همچنین رفتن در جسم (absorbing، حتما با این آشنا هستید) اشخاصی که با علامت مشخص شده اند توانایی شما در حمله به دشمنان و همچنین مشت زدن قدرتی به آنها را از فاصله دورتر بیشتر میکند.
  قابلیت بازیابی فایل های فشرده و روش آن:
  
فایل هایی که برای دانلود قرار گرفته اند چندین بار قبل و بعد از قرار گرفتن بر روی هاست توسط تیم نرم افزار میهن دانلود تست گردیده در نتیجه فایل ها کاملآ سالم هستند اما در برخی مواقع به دلیل توقف های موقتی که کاربران در هنگام دانلود فایل ها انجام می دهند فایل ها دچار مشکل می شوند بدین صورت که پس از دانلود و استخراج فایل ها از سوی نرم افزار Winrar با اخطار CRC رو به رو میشوند. اما جای نگرانی نیست چون فایل ها به گونه ای فشرده شده اند که دارای قابلیت بازیابی هستند. به همین منظور کافیست که فایل معیوب را با استفاده از نرم افزار Winrar اجرا کنید و سپس با انتخاب گزینه Repair اقدام به تعمیر فایل فشرده نمایید.

  ادامه مطلب | '; نظرات()

انتخاب بهترین وبلاگ ماه
ابزار وب